На повне розмінування України може знадобитися до 10 років — ДСНС

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На повне розмінування території України після закінчення війни може знадобитися до десяти років.

Про це заявив начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Державної служби з надзвичайних ситуацій Олег Бондар.

Майже за три місяці повномасштабної війни, працівники ДСНС обстежили 20 тисяч гектарів і знешкодили понад 103 тисяч різних мін та боєприпасів.

Щодня рятувальники знаходять та вилучають від 2 до 5 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Серед знахідок — авіаційні бомби, касетні бомби, різного виду міни, гранати, а також такі боєприпаси, які заборонені міжнародними конвенціями.

За словами начальника управління організації піротехнічних робіт ДСНС Олега Бондара, розмінування усієї території країни може тривати від 5 до 10 років.

Небезпечні предмети виявлялися на територіях Київської, Чернігівської, Харківської, Сумської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.

При цьому міни, касетні міни та інші СВУ складають всього 10% виявлених і знешкоджених вибухонебезпечних предметів. Решта це боєприпаси.

Приєднуйтеся до нашого Telegram-каналу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 6 час 22 мин

Есть угроза

13 : 28

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com