У кожному місті є щось прекрасне: криворізькі фотографи організували виставку для переселенців
![У кожному місті є щось прекрасне: криворізькі фотографи організували виставку для переселенців У кожному місті є щось прекрасне: криворізькі фотографи організували виставку для переселенців](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557848_5b2d33809de7398b2152a80f045f91512a94273a18e7854865b1918a7757784c1651849640.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Захід організувала команда криворізьких фотографів. Серед організаторів й учасників виставки — Григорій Курочкін, Віра Єрифа, Ірина Сукіасян, Володимир Терновий, Олександр Водолазкін й Сергій Мохна.
Тривалий час фотографи-організатори товаришують, і всі вони прагнули допомогти людям, які стали свідками бойових дій або окупації.
Виставка — вже третій захід для психологічної розгрузки переселенців.
Раніше Григорій Курочкін з командою організовував для них заняття з петриківського розпису та арттерапію. З перших днів війни члени клубу "Commandor" - одного з організаторів заходу - допомагали теробороні, копали окопи. Згодом переключились на допомогу переселенців.
Цього разу спільнота фотографів й учасників "Командору" вирішила показати красу Криворіжжя, місця, які варто відвідати. Для людей, які прийшли на захід, пропонували безкоштовну фотосесію.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557850_783aa782232078b2eae67e1dd7aa3bd601713bacc8300e80454c3672ca2302451651850961.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557851_783aa782232078b2eae67e1dd7aa3bd601713bacc8300e80454c3672ca2302451651850961.jpg)
- Дуже шкода, що у місті немає волонтерського або міського штабу, який би займався виключно питаннями внутрішньо переміщених осіб, - говорить Григорій Курочкін. - Якби був такий центр (не Народний Дім, він фіксує не всі моменти), було б легше допомагати людям психологічно розряджатись, відпочивати, не йти "у себе".
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557849_783aa782232078b2eae67e1dd7aa3bd6c650b51f1cffac379376ce7ac50e8ea31651850933.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557852_783aa782232078b2eae67e1dd7aa3bd601713bacc8300e80454c3672ca2302451651850961.jpg)
Анонси наступних заходів можна дивитись у фейсбук-групі Commandor Expiditions. У найближчому майбутньому плануються заняття для дітей та різноманітні походи.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557853_783aa782232078b2eae67e1dd7aa3bd648ce0c76f6a5d1ce083975fa642a400c1651851006.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557855_783aa782232078b2eae67e1dd7aa3bd6a2a39b268c1ab3ccda70b8150af2039a1651851023.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557854_783aa782232078b2eae67e1dd7aa3bd6a2a39b268c1ab3ccda70b8150af2039a1651851023.jpg)
Фото: Марія Пунтус
Редактор: Софія Скиба