Сьогоднішня ніч на всій території Дніпропетровщини пройшла мирно, — Лукашук

Сьогоднішня ніч на всій території Дніпропетровщини пройшла мирно, — Лукашук

Фото: Первый Криворожский

Станом на ранок в області все спокійно. Сьогоднішня ніч на всій території Дніпропетровщини пройшла мирно, в тому числі в Синельниківському та Криворізькому районах.

Про це повідомляє заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук, голова Дніпропетровської облради.

Після вчорашнього обстрілу Великомихайлівської громади, внаслідок якого було частково пошкоджено 25 житлових будинків, будівлю школи, дитсадка, сільського клубу та магазину, надвечір ворог випустив ще дві ракети по Дніпру.

«Одна влучила в об‘єкт транспортної інфраструктури, пошкодивши контактну мережу. Другу ракету вдалося збити нашим силам ППО. В обох випадках минулося без загиблих та постраждалих», — зазначив Микола Лукашук.

Днями дві громади області було включено до переліку територій, які постраждали внаслідок бойових дій: це Широківська та Зеленодольська ТГ у Криворізькому районі.

Нині ж ворог почав дедалі частіше обстрілювати і територію Синельниківського району. З огляду на це обласна рада планує подати клопотання, щоб внести до цього переліку територій Покровську, Великомихайлівську та інші громади Синельниківського району, які межують із зоною обласних дій. Це дасть змогу тим мешканцям громад, які хочуть виїхати, отримати статус ВПО та оформити виплати від держави.

Наразі ситуація на Херсонському, Миколаївському, Донецькому, Харківському напрямках під повним контролем ЗСУ.

Приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького

Ссылка скопирована в буфер обмена