Переселенці з Херсонщини отримали гуманітарну допомогу у Кривому Розі
![Переселенці з Херсонщини отримали гуманітарну допомогу у Кривому Розі Переселенці з Херсонщини отримали гуманітарну допомогу у Кривому Розі](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557665_5999159d06ffc0bdebd790f42d2026ae34ecec4e6db0b59fe884382ea469868e1651574512.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомила представниця сільради Олена Шмарковська на сторінці Нововоронцовської громади у соцмережі.
Також отримують гуманітрану допомогу мешканці Нововоронцовської, Новоолександрівської та Милівської територіальних громад. У Нововоронцовці видали 1500 наборів, у село Осокорівка відправили та видали 133 продуктових набори жителям.
У місті Кривий Ріг звернулися за допомогою та її отримали близько 800 родин, а це майже 2 тисячі херсонців. Також надано допомогу вимушено переселеним нововоронцовцям до села Грушівка.
"Наразі формуються списки наших земляків, які евакуювалися у інші населені пункти (найближчі територіальні громади) для подальшого доправлення туди гуманітарної допомоги. Зокрема у Покров, Апостолово, Зеленодольськ, проінформуємо додатково", — йдеться в повідомленні.
Переселенці, які евакуювалися до Кривого Рогу можуть отримати гуманітарну допомогу, за адресою вул. Рекордна, 3 (автобусна зупинка "Кільце 44 кварталу")