Актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи у театрах
![Актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи у театрах Актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи у театрах](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557612_2362feca195373ce89efda4aa1f54bdcac066aa1d2cdc28de25d46a421e5f7911651479191.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада.
Одна з таких вистав відбулась у лікарні Дніпропетровщини. Діти разом з акторами приборкували казкового дракона, виставу для них поставила група молодіжного театру. В глядацькій залі зібралося понад півсотні глядачів - це пацієнти, їхні батьки та дехто з персоналу медзакладу.
«Ця вистава досить символічна. В ній дракон хоче з‘їсти принцесу Паляничку. Але казкові герої неодмінно її визволять. Це історія про кохання, дружбу і віру в добро», - каже Андрій Зіньковський, актор Дніпропетровського академічного українського молодіжного театру.
«Нам дуже сподобалась вистава! Ми відволіклись, насміялись і весело провели час з дітьми», - ділиться враженнями мама маленької пацієнтки Інна.
Театр організовує подібні виступи для дітей, дорослих, всіх хто цього потребує. І все благодійно. Виступи вже відбулись у різних куточках області.
«У цей складний час всі обласні заклади культури працюють своєрідними психологами, а також дарують позитивний настрій кожному глядачу, - розповідає начальнця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко. - Мистецтво зігріває серця. І ми хочемо допомогти людям відчути тепло нашої турботи».
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/557611_2362feca195373ce89efda4aa1f54bdc538255_658fb88e1fd43285f41b7ca68a3c99e51651479212.jpg)
Актори театрів вже провели 14 вистав й продовжують проводити далі.