Актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи у театрах

Актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи у театрах

Фото: Первый Криворожский

У театрах Дніпропетровщини актори організовують благодійні концерти.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада.

Одна з таких вистав відбулась у лікарні Дніпропетровщини. Діти разом з акторами приборкували казкового дракона, виставу для них поставила група молодіжного театру. В глядацькій залі зібралося понад півсотні глядачів - це пацієнти, їхні батьки та дехто з персоналу медзакладу.

«Ця вистава досить символічна. В ній дракон хоче з‘їсти принцесу Паляничку. Але казкові герої неодмінно її визволять. Це історія про кохання, дружбу і віру в добро», - каже Андрій Зіньковський, актор Дніпропетровського академічного українського молодіжного театру.

«Нам дуже сподобалась вистава! Ми відволіклись, насміялись і весело провели час з дітьми», - ділиться враженнями мама маленької пацієнтки Інна.

Театр організовує подібні виступи для дітей, дорослих, всіх хто цього потребує. І все благодійно. Виступи вже відбулись у різних куточках області.

«У цей складний час всі обласні заклади культури працюють своєрідними психологами, а також дарують позитивний настрій кожному глядачу, - розповідає начальнця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко. - Мистецтво зігріває серця. І ми хочемо допомогти людям відчути тепло нашої турботи».


Актори театрів вже провели 14 вистав й продовжують проводити далі.

Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"

Ссылка скопирована в буфер обмена