Криворіжцям треба передати показання лічильників за воду
![Криворіжцям треба передати показання лічильників за воду Криворіжцям треба передати показання лічильників за воду](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/bf2bd0b9/557556_0e6612461b1cfdbfdfcf6e12583986856519c20b1e7663c6ec049823a5f6691a1651298928.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Комунальне підприємство "Кривдасводоканал" просить зробити це в останній день місяця.
Зручніше це робити на сайті «Новаком» або через програму Приват24.
Наразі усіх просять сплачувати за комунальні послуги, якщо є можливість. Оскільки ці кошти служби використовують потім для ремонту у зоні бойових дій.
З 1 січня у Кривому Розі зросли тарифи на водопостачання та водовідведення. Тепер вартість за 1 м3 централізованого водопостачання становитиме 15,972 гривень, за 1 м3 водовідведення – 15,396 гривень.
Водночас (вода та стоки) за 1 м3 обійдуться городянам у 31,368 гривень.
Редакція «Першого Криворізького» нагадує, що з 1 по 5 числа місяця потрібно передати показання лічильників газу, а першого дня місяця – показання лічильників електроенергії.
Приєднуйтеся до нашого Telegram-каналу.