Два ворожих касетних боєприпаси прилетіли на городи місцевих мешканців Криворізького району

Два ворожих касетних боєприпаси прилетіли на городи місцевих мешканців Криворізького району

Фото: Первый Криворожский

Сьогодні, 26 квітня, пообіді у Криворізькому районі на городи місцевих жителів прилетіло два ворожих касетних боєприпаси.

Про це повідомив заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук, голова Дніпропетровської облради.

Постраждалих немає. Будівлі та комунікації ушкоджень не зазнали.

Ще кілька «прильотів» ворожих снарядів зафіксовано в Синельниківському районі на межі з Запорізькою областю та Донеччиною. Так само в поля, постраждалих немає.

Окрім цього, Микола Лукашук зазначив, що в лавах сил тероборони Дніпропетровщини Службою безпеки України було виявлено агента ФСБ. Той мав завдання передавати ворогу інформацію щодо обороноздатності області.

СБУ знали про наміри чоловіка заздалегідь, тому зраднику надавали неправдиві дані. Наразі він під вартою.

Також неподалік Нововоронцовки, що на Херсонщині на самому кордоні з Дніпропетровською областю, українські захисники взяли в полон військовослужбовців рф. Вони за старою схемою приїхали «на навчання», потім їм вказали «рятувати мирне українське населення».

Наразі Дніпропетровщина надійно захищена, область повністю готова до оборони.

«Щодо можливого наступу на Кривий Ріг можу сказати, що це погана ідея. Російські окупаційні війська планують вийти на адміністративні межі Херсонської області. Але тільки протягом доби на півночі Херсонщини орки втратили більше сімдесяти чоловік особового складу і склад боєприпасів. Тож для них цей наступ, якщо він відбудеться, стане останнім в житті», — зазначив Микола Лукашук.

Приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького

Ссылка скопирована в буфер обмена