Пес Патрон із Чернігівської області може з'явитися на новій марці від Укрпошти

Главное фото новости
Фото: ДСНС
1kr.ua
Укрпошта планує ввести в обіг нову патріотичну марку, на ній може з'явитися пес Патрон, який допомагає саперам розміновувати Київщину.

Про це розповів Ігор Смілянський у інтерв'ю для Forbes.

Після популярності марки із зображенням російського корабля та його усім відомим напрямком, Укрпошта працює над дизайном нових марок на військову тематику.

Нагадаємо, марка із зображенням та відомим висловом «рускій воєнний корабль...» стала дуже популярною серед українців. Щоб її купити, люди вишиковувалися в довгі черги та очікували по декілька годин.

«Я знаю, що люди чекають на нову марку. Ми демократична країна та демократична компанія. Тому ми закриваємо поточну серію маркою «Русський воєнний корабель… всьо!», яку випустили 22 квітня. На цій марці немає корабля, оскільки ми таким чином надсилаємо меседж, що цьому кораблю «всьо», він зі статусу корабля перейшов у субмарину.

Насправді є ще кілька варіантів. Наприклад, малюнок, присвячений ЗСУ, малюнок із цуценям, яке розмінує міну, малюнок, присвячений волонтерам, малюнок «Доброго вечора, ми з України». Насправді, є багато тем, які заслуговують на те, щоб з'явиться на марках «Укрпошти». Яку виберуть, таку й випустимо», — говорить керівник компанії Ігор Смілянський в інтерв’ю Forbes.

Які саме марки друкувати обирають українці. Ігор Смілянський зазначив, що на наступному тижні компанія запустить голосування для визначення малюнка для майбутнього продукту.




Приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.