Кривий Ріг виконує соціальні програми підтримки містян

Кривий Ріг виконує соціальні програми підтримки містян

Фото: Первый Криворожский

Триває виконання міської соціальної програми підтримки криворіжців. На квітневому засіданні виконкому Криворізької міськради також були підтримані всі рішення соціального напрямку.

Про це йдеться на офіційному сайті Криворізької міської ради.

У Кривому Розі мешкає 2600 тисяч дітей з інвалідністю та онкохворих. Кожній сім’ї, в якій виховуються такі діти, за міською програмою виплачується одноразова допомога в розмірі 10 тисяч гривень.

У квітні допомогу з міського бюджету отримають: 226 дітей з інвалідністю та онкохворих дітей, з початку року таку допомогу вже отримали 574 дитини. 39 дітей, хворих на цукровий діабет отримають допомогу у квітні, вже з початку року отримали 94 дитини; 8 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення засобами гігієни, з початку року вже отримали 289 дітей.

У місті продовжується виплата матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства. «У квітні її отримають ще 306 чоловік, а з початку року таку допомогу отримали 635 криворіжців. Також, 20 осіб з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти отримають допомогу від міста у збільшеному розмірі 10 тисяч гривень. У цьому році вже 42 студента мають таку підтримку від міста», - доповіла Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

Крім того, у Кривому Розі продовжується виплата матеріальної допомоги мешканцям міста у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування. У квітні допомогу з міського бюджету отримають ще майже 400 криворіжців. на суму 1,5 млн грн., переважна кількість яких, а саме 198 чоловік. - на лікування.

З початку року допомогу отримали понад 1 тисячу криворіжців на суму 4,5 мільйонів гривень.

«Також, місто допомагає непрацюючим мешканцям, які здійснюють догляд за особою з інвалідністю І групи або особою старше 80 років. Планується у поточному місяці надати допомогу 68 таким мешканцям», - додала І. Благун.

Ссылка скопирована в буфер обмена