Групу криворізьких дітей-сиріт евакуювали до Туреччини
![Групу криворізьких дітей-сиріт евакуювали до Туреччини Групу криворізьких дітей-сиріт евакуювали до Туреччини](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/bf2bd0b9/556946_b75f884dcef4f31231c80c2eed90574f52994433021ab4350d127d87da4182cb1650376662.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це йдеться на офіційному сайті Криворізької міської ради.
Із Кривого Рогу вже евакуювали до Вени (Австрія), Інсбруку (Австрія) та Анталії (Туреччина) 145 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з дитячих будинків сімейного типу. Вони перебувають в комфортних умовах проживання, діти отримують весь необхідний спектр допомоги, для контролю з ними на постійному зв’язку перебувають відповідні служби міськвиконкому.
Сьогодні місто відправило в Туреччину ще одну групу - 21 дитину з дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин разом с 7 супроводжуючими.
Військова адміністрація Кривого Рогу для організації евакуації дітей перебуває у тісному діалозі з Міністерством закордонних справ України, та Міністерством соціальної політики, відповідними посольствами України та з Обласною військовою адміністрацією.
Діти будуть у повній безпеці до закінчення воєнних дій в Україні.
Управління преси та інформації виконкому міської ради на уточнення редакції щодо того, хто фінансує переїзд і перебування дітей там, відповіді на момент публікації не надало.
Оперативно тут: https://t.me/news_1kr
Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua