Криворожанка у Берліні взяла участь у велопробігу на підтримку України
![Криворожанка у Берліні взяла участь у велопробігу на підтримку України Криворожанка у Берліні взяла участь у велопробігу на підтримку України](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/bf2bd0b9/556877_a1bfab601b4acd719e096118484474b49f918c7612fce8b20063d2e30f6ea97a1650280821.jpg)
Фото: Natalia Hryhorovych
"Проїхали загалом 38км, перехожі ставилися дуже привітно: вигукували гасла, аплодували, знімали на камеру, проте без ложки дьогтю не обійшлося - коли їхали повз архітектурну споруду, присвячену часам Другої світової (а туди всі расіяне часто сходяться бухать, що вони ще можуть???) якась хабалка почала кричати нам: "Фуууу", але ми її заглушили нашим спільним "Слава Україні" і пішла вона за руським кораблем, інакше і бути не може." — написала Наталія на своїй сторінці у соцмережі.
Оперативно тут: https://t.me/news_1kr
Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua