Гвинтокрил, який збили військові з Дніпропетровщини, коштував росіянами 15 мільйонів доларів

Главное фото новости
Фото: ГШ ЗСУ
1kr.ua
Сьогодні, 17 квітня, військові 93 бригади "Холодний Яр", яка дислокується на Дніпропетровщині, розповіли про те, як збили на Харківщині гелікоптер.

Про це повідомляє Генеральний Штаб Збройних Сил України із посиланням на Службу зв'язків з громадськістю 93-тої ОМБр Холодний Яр

«Шкода було «Стінгера» на них витрачати, тому російський гвинтокрил Ка-52 збили звичайною «Іглою»
, — говорить офіцер 93 бригади Холодний Яр на ім’я Ярослав розповів деталі нещодавнього збиття гелікоптера на Харківщині і показав фотографії з дрона.

Тієї ноч
і ворожі гелікоптери заходили дуже низько. Вони кружляли над позиціями українських військових, не даючи можливості навіть підняти голову. І один хлопець-зенітник, прикомандирований до одного із підрозділів, випустив по них дві ракети. Одна, щоправда, потрапила у теплову пастку, а інша - збила Ка-52. Він впав.

Ворог пробував залетіти на наші позиції літаками та стріляти ракетами, але атаки успіхів не мали.

Оскільки вертоліт впав досить далеко від наших позицій, ближче до ворога, ми змогли близько підійти до нього лише вночі. А вдень літали туди дроном, аби роздивитися його згорілі уламки детальніше.

Військові жартують між собою, мовляв, збили російський гвинтокрил приблизною вартістю 15 мільйонів доларів зброєю за 100 баксів, за яку заплатили ще за Совєтів.


Раніше повідомляли, що військовослужбовці 93 бригади Холодний Яр збили Орлан-10Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 6 час 52 мин

Есть угроза

12 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com