У Криворізькому районі організовані оплачувані громадські роботи
![У Криворізькому районі організовані оплачувані громадські роботи У Криворізькому районі організовані оплачувані громадські роботи](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/bf2bd0b9/556697_931c43c796155f5b97f7cf6123f9726ea066f66fffe4a8a07ff03fae4366d8541650022140.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
За працю вони отримують заробітну плату.
«Люди, які долучаються до громадських робіт, мають всі державні соціальні гарантії. Їм виплачується заробітна плата. Фінансування – коштом місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття, – розповіла заступниця директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова. – Приєднатися можуть ті, хто втратив постійну роботу та зареєстрований у службі зайнятості».
Громадські роботи також вже організовані у Дніпрі, Покрові, Нікополі, Вільногірську, Дніпровському та Кам’янському районах.
На черзі – Синельниківський район та місто Кам’янське.
Завдання – різноманітні. Зокрема, охочих залучають до прибирання і благоустрою вулиць та парків, обробки документації та кур’єрської доставки документів, супроводу людей з інвалідністю по зору.
Звертатися можна до обласної служби зайнятості.