Як криворізьким випускникам взяти участь у національному мультипредметному тесті для вступу до вишу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский ілюстрація
1kr.ua
До 19 квітня випукникам Кривого Рогу замість ЗНО для вступу до вишу абітурієнти складатимуть національний мультипредметний тест. Аби взяти участь у випробуваннях, необхідно пройти реєстрацію.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олексій Полторацький.

«Цьогоріч вступна кампанія буде з поправкою на воєнний стан. Традиційне ЗНО провести у таких умовах неможливо. Тож абітурієнти проходитимуть випробування за допомогою національного мультипредметного тесту – НМТ. Його потрібно буде скласти для вступу до вишу на основі повної загальної середньої освіти. А саме, на бюджет – на всі спеціальності, на контракт – на медичні та найбільш популярні», – зазначив Олексій Полторацький.

Для участі у тестуванні необхідно зареєструватись на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. У травні треба буде знов зайти на створену інформаційну сторінку. Там підтвердити бажання складати тест та повідомити регіон, у якому перебуватиме учасник у липні.

«Тестування заплановано в онлайн-форматі – задля безпеки учасників, – сказав Олексій Полторацький. – Випускники минулих років замість результатів НМТ зможуть використовувати сертифікати ЗНО 2019-2021 років».

Т
им, хто раніше записався на ЗНО, повторно реєструватися на тестування не потрібно.

У національному мультипредметному тесті будуть завдання з української мови, математики, історії України. Вони відповідатимуть змісту програм ЗНО з цих предметів.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
20 мин

Все хорошо

09 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com