Вночі ворог завдав два ракетні удари по Синельниківському району
![Вночі ворог завдав два ракетні удари по Синельниківському району Вночі ворог завдав два ракетні удари по Синельниківському району](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/bf2bd0b9/556495_434b9f66ae2e9d0fb84ce6cea59f0cdd7bccce28855eeb08c44164ec3f6940491649741018.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це повідомляє заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук, голова Дніпропетровської облради.
«Одна ракета влучила в старий млин: внаслідок прильоту в будівлі вибило вікна і пошкодило дах. Другу ракету збили над полями. На щастя, в обох випадках обійшлося без постраждалих.
Наразі ворожої техніки та окупаційних військ на території області немає. В нас потужна оборона, в окупантів – жодних шансів», — повідомив голова Дніпропетровської облради.
Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"