ДБР викрило помічників народних депутатів від ОПЗЖ на сприянні країні-агресору

Главное фото новости
Фото: Державне бюро розслідувань
1kr.ua
ДБР розслідує причетність до колабораційної діяльності помічників народних депутатів України партії ОПЗЖ. За даними слідства, у роботі на окупантів їм сприяли співробітники українських правоохоронних органів та силових відомств. ДБР наголошує, всі вони понесуть заслужене покарання.

Про це йдеться на офіційному сайті Державного бюро розслідувань.

За даними слідства, до антиукраїнської діяльності причетний помічник-консультант на громадських засадах народного депутата України дев’ятого скликання від політичної партії «Опозиційна платформа - За життя». Він є одним з топменеджерів санкційного телеканалу «112 Україна» та співзасновником молодіжного крила політичної партії «ОПЗЖ».

Чоловік регулярно координує розповсюдження російських фейків з представниками держави-агресора через підконтрольні ЗМІ. Він також передає російським кураторам інформацію щодо суспільно-політичного життя нашої держави.

Спільно з ним цю протиправну діяльність здійснює один із керівників секретаріату фракції «Опозиційна платформа - За життя», особистий юрист та довірена особа народного депутата України дев’ятого скликання Віктора Медведчука.

Працівники ДБР у Києві провели слідчі дії в офісних приміщеннях, а також за адресами проживання даних осіб та вилучили:
  • документацію, яка підтверджує виплати для проведення масових акцій в різних регіонах України, а також план та результати їх проведення;
  • чорнові записи та аналіз суспільно-політичної ситуації в Україні за період проведення війни;
  • протоколи дільничних виборчих комісій;
  • моніторинг заяв українських політичних діячів та їх аналіз;
  • комп’ютери, телефони та інші носії інформації з підтвердженням протиправної діяльності тощо.
Слідство триває
.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.