Шольц затримує постачання німецьких танків до України — Politico

Главное фото новости
Фото: dw.com (ілюстрація)
1kr.ua
Канцлер Німеччини Олаф Шольц затримує постачання танків для України, попри тиск інших політиків.

Про це повідомляють у виданні Politico.

Канцлер ФРН Олаф Шольц відкладає остаточне рішення про надання Україні високотехнологічних танків для війни з Росією, попри тиск з боку інших високопосадовців.

План, представлений віце-канцлером та міністром економіки Робертом Хабеком та міністром закордонних справ Анналеною Бербок, передбачає виділення Україні близько 100 танків.

Міністри закордонних справ країн НАТО обговорили військову підтримку України в середу та четвер, але не повідомили жодних подробиць щодо постачання танків.

Голова комітету з оборони Бундестагу від Вільної демократичної патії Марі-Агнес Штрак-Циммерманн також закликала Шольца швидко схвалити постачання танків. Законодавці від правоцентристського Християнсько-демократичного союзу, головної опозиційної партії, також наполягають на постачанні танків.

Голова комітету Бундестагу із закордонних справ, соціал-демократ Міхаель Рот, зазначив, що хотів би, аби Німеччина знайшла спосіб просунутися вперед у реалізації постачання зброї Україні. «Те, що зараз потрібне Україні, має бути доставлено».

«Ми надаємо таку військову підтримку однаковим чином, і щоб ніхто не поспішав, включаючи Німеччину», — зазначив Шольц.

Оперативні новини тут:https://t.me/news_1kr
Обговорення у чаті: https://t.me/chat1kruaЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.