У селі під Кривим Рогом загиблого Героя земляки проводжали стоячи на колінах

У селі під Кривим Рогом загиблого Героя земляки проводжали стоячи на колінах

Фото: Первый Криворожский

У селі Недайвода Криворізького району сьогодні, 5 квітня, поховали ще одного загиблого воїна — Олександра Борисенка.

Про це редакції «Першого Криворізького» повідомили близькі Героя.

Він був старшим солдатом, стрільцем, снайпером 2-го піхотного відділення в/ч А1962, а у цивільному житті працював прохідником дільниці гірничопідготовчих робіт шахти «Тернівська».

Олександр Володимирович народився 31 жовтня 1986 року у селі Тернуватка Криворізького району.

У 2013 році закінчив Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей, працював учнем прохідника на шахті імені Леніна, трудився кріпильником на прохідницькій дільниці №46 з виробничого навчання робітників. З 2017 року працював на посаді прохідника дільниці гірничопідготовчих робіт шахти «Тернівська».

З 7 лютого 2015 року до 8 квітня 2016 року Олександр Борисенко брав участь в антитерористичній операції на Сході України, тож, коли почалася війна, 26 лютого 2022 року його було мобілізовано до лав Збройних сил України як досвідченого воїна. У званні старшого солдата ніс службу у 2-му піхотному відділенні в/ч А1962. Вірний військовій присязі в бою за нашу Батьківщину, проявив моральну стійкість, мужність і почуття боргу й відповідальності перед своєю державою.

11 березня внаслідок бою з колоною танків супротивника поблизу населеного пункту Орлове Олександр Володимирович загинув. Без батька залишилося двоє дітей – син Костянтин та донька Кіра.

Редакція висловлює співчуття рідним і близьким воїна, його побратимам, посестрам...
З початку війни, яку розпочала росія проти України загинуло кілька десятків криворіжців

Це мешканці Кривого Рогу, працівники промислових, гірничих підприємств, випускники криворізьких вишів: Олег Основа, Євген Василець, Михайло Джунь, Сергій Карайван, Анатолій Прідьма, Андрій Петько, Сергій Курило, Роман Коренюк, Петро Ткаченко, Іван Кучерук, Михайло Железняк, Андрій Павлюк, Єгор Біркун, Денис Бухало, Володимир Рижко, Володимир Колесник, Юрій Кубаренко, Євген Супрунов, Владислав Яцина, Андрій Деханов, Владислав Павлиш, Ростислав Бальзан, Олександр Дорофєев, Олександр Борисенко.

Про інших загиблих наразі редакції невідомо. Якщо Ви володієте інформацією, напишіть про неї на [email protected]


Ссылка скопирована в буфер обмена