Окупанти, не маючи досягнень на полі бою, «відривалися» на безчинствах і мародерстві

Главное фото новости
Фото: СБУ
1kr.ua
Російським загарбникам обіцяли кількаденний тріумфальний марш, почесті, хороші гроші і «золоті гори». Натомість їх зробили «розхідним матеріалом», який не шкода втратити.

Про це інформує Служба безпеки України.

На відео російські окупанти розповідають, як «одна із найсильніших армій світу» поступово перетворилася в збіговисько мародерів, вбивць і ґвалтівників.

Один контрактник говорить, що перед його батальйоном ставилося завдання за 5 днів дістатися з Білорусі до Києва та захопити в столиці 3 мости. Натомість, щоб вижити, він здався у полон після 40 днів поневірянь.

Каже, що не маючи досягнень на полі бою, його колеги «відривалися» на безчинствах і мародерстві. Зізнається, що бачив, як вони крали техніку, надувні човни, коштовності.

Відчуття непотрібності не покидає і полоненого фельдшера: «Оказывал медпомощь сослуживцу, но за нами никто не подъехал, нас просто забыли. После этого ничего не оставалось, как сдаться».

Єдине, що зрозумів зі свого воєнного досвіду, що тут «…люди живут своей жизнью и не хотят нашего освобождения».

Окупант ділиться з матір’ю прозрінням: «Них*я мы не освободители. Мы вторглись на чужую землю, и когда почувствовали свободу, …некоторые индивидумы, вообще дома сжигали, оставляя жителей без крова… я сам себе не могу объяснить, что я тут забыл. Погнался за большими бабками, как придурок».

«Та як би там не було, але цим «героям» хоча б вистачило глузду здатися в полон. Принаймні, таким чином зберегли собі життя», — йдеться в повідомленні СБУ.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

08 : 27

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com