Захищаючи Україну, загинув боєць криворізької танкової бригади Анатолій Чигринський

Захищаючи Україну, загинув боєць криворізької танкової бригади Анатолій Чигринський

Фото: 17 танкова криворізька бригада К. Пестушко

Під час виконання бойового завдання загинув Анатолій Чигринський, який проходив військову службу в 17 криворізькій окремій танковій бригаді.

Про це повідомляє пресова служба 17 танкової бригади імені Костянтина Пестушка.

"Триває війна і всі стали на захист рідних домівок та країни. Кожна людина вносить свою частину у перемогу. Військовослужбовці 17 окремої танкової бригади зі зброєю в руках не дають ворогу просунутися в глиб країни. Серед них і Анатолій Чигринський. Він з честю та гідністю боровся до кінця, але, на жаль, його молоде життя обірвалося під час бойового зіткнення з ворогом. Анатолій Чигринський загинув, але пам'ять про нього житиме. Світла пам'ять Герою! Герої не вмирають!", — повідомила пресова служба танкової бригади.

Редакція висловлює співчуття родині полеглого Героя, його друзям, побратимам і посестрам...З початку війни, яку розпочала росія проти України загинуло кілька десятків криворіжців

Це мешканці Кривого Рогу, працівники підприємств, випускники криворізьких вишів: Олег Основа, Євген Василець, Михайло Джунь, Сергій Карайван, Анатолій Прідьма, Андрій Петько, Сергій Курило, Роман Коренюк, Петро Ткаченко, Іван Кучерук, Михайло Железняк, Андрій Павлюк, Єгор Біркун, Денис Бухало, Володимир Рижко, Володимир Колесник, Юрій Кубаренко, Євген Супрунов, Владислав Яцина, Андрій Деханов, Владислав Павлиш, Ростислав Бальзан, Олександр Дорофєев, Олександр Борисенко, Юрій Яковенко.

Про інших загиблих наразі редакції невідомо. Якщо Ви володієте інформацією, напишіть про неї на [email protected]

Ссылка скопирована в буфер обмена