Українські атомні станції працюють стабільно

Главное фото новости
Фото: Енергоатом
1kr.ua
Станом на 09:00 4 квітня березня 2022 року діючі атомні електростанції України стабільно виробляють електричну енергію. Їхня сумарна поточна потужність забезпечує необхідні обсяги електроенергії для потреб країни.

Про це повідомляє Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках атомних станцій і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

В умовах воєнного стану та повномасштабної війни з росією головним пріоритетом для НАЕК «Енергоатом» є питання безпеки ядерних установок. Тому основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщень і будівель електростанцій, периметри захищених зон та прилеглих територій, а також особливо важливих об’єктів АЕС за межами їхніх захищених зон перебувають під посиленим наглядом і контролем.

Запорізька АЕС і місто Енергодар вже чотири тижні захоплені та контролюються російськими військовими, але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом. Ротація працівників відбувається. На вході до станції всіх ретельно перевіряють озброєні загарбники, всі технічні рішення по станції персонал змушений погоджувати з їхнім командиром.

Поки люди не мають можливості спокійно працювати й повноцінно відпочивати (а це неможливо в умовах окупації), ядерна та радіаційна безпека – під загрозою.

У місті-супутнику станції військових, зокрема й «поліціянтів» та омоновців, не поменшало, прапори України з адмінбудинків зняті.

Окупанти посилюють інформаційний тиск на мешканців міста, намагаючись схилити їх на свій бік та добитися «взаємодії».

Проте енергодарці продовжують виходити на мирні мітинги, щоб вголос сказати, що Енергодар і ЗАЕС — це Україна. Чужинська «влада» віддає накази ці беззбройні зібрання розганяти. Під час останнього розгону постраждали два працівника станції.

Всі атомники продовжують працювати і вірять, що все буде Україна!
Разом – до Перемоги!


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
54 мин

Все хорошо

04 : 00

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com