Загинув у війні з окупантами криворіжець Владислав Павлиш
![Загинув у війні з окупантами криворіжець Владислав Павлиш Загинув у війні з окупантами криворіжець Владислав Павлиш](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/bf2bd0b9/555920_96d9b2e56b546c81506fc0613af30aa9265034c82dde5403be49dbc31565815d1648827485.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це йдеться на сайті підприємства "Кривбасзалізрудком".
Владислав Ігорович народився 2 вересня 1993 року у Кривому Розі. Після закінчення школи навчався в Гірничому технікумі Криворізького національного університету. Працював електрослюсарем (слюсарем) черговим та з ремонту устаткування на дільницю спуску- підйому і підземно-дозаторного комплексу шахти «Тернівська». Потім майстром гірничим на дільниці спуску-підйому шахти.
З червня 2019 року до жовтня 2020 року проходив строкову службу.
З 26 лютого 2022 року Владислава Павлиша було мобілізовано до Збройних сил України. Ніс службу у 1-му піхотному відділенні 3-го піхотного взводу в/ч А1962, мав звання старшого солдата.
Редакція висловлює співчуття рідним та близьким полеглого.
Вічна пам’ять та слава полеглому Герою!
З початку повномасштабного вторгенння в Україну Кривий Ріг втратив ще щонайменше кілька десятків криворіжців