Лінія фронту наразі проходить не на кордоні Дніпропетровської області

Лінія фронту наразі проходить не на кордоні Дніпропетровської області

Фото: Ілюстрація. На фото просто Кривий Ріг

Наразі лінія фронту проходить не на межі Херсонської і Дніпропетровської областей, а далі. Де саме наразі не уточнюється із безпекових міркувань.

Про це у вечірньому зверненні до криворіжців і криворожанок повідомив тимчасовий очільник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Він вчергове повідомив, що у місті є запас продуктів на кілька місяців.

Про які саме продукти йдеться, де вони зараз, кому розподіляються, за які кошти куплені і де — не повідомляється.

Також місто отримало допомогу із Польщі, каже він. Але від кого саме ця допомога і чи купуються продукти із міського бюджету — наразі невідомо.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині ракети влучили по військовій частині — є пораненіЖурналісти не мають можливості поставити будь-які уточнюючі питання керівнику військової адміністрації Кривого Рогу або будь-кому із чиновників. Управління преси та інформації не комунікує належним чином із незалежними міськими медіа, що ускладнює комунікацію з громадою.

Також нам наразі невідомо, чому заступник міського голови Євген Удод особисто інспектує якість тушонки, яку роблять у криворізьких школах і фасують нібито у банки, які у тому числі збирали по місту небайдужі для потреб ЗСУ та Тероборони.Оперативно тут: https://t.me/news_1kr

Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua

Редактор: Софія Скиба

Ссылка скопирована в буфер обмена