Польща заблокує імпорт вугілля з росії

Главное фото новости
Фото: Pexels
1kr.ua
Польща заборонить імпорт російського вугілля. Також буде створений перелік російських суб'єктів господарювання, активи яких можуть бути заморожені.

Про це повідомляє "Radio Poland" з посиланням на речника Уряду Польщі Пьотра Мюллера.

Польща також вийде з економічної угоди з росією, в якій, зокрема, йдеться про взаємний захист інвестицій.

Речник польського уряду заявив, що йдеться про створення власного незалежного від Європейського союзу списку компаній і людей, чиї кошти будуть заморожені.

Пьотр Мюллер звернув увагу на те, що йдеться про заморожування фінансів, але не про конфіскацію, що заборонено польською Конституцією.

Заборону на імпорт російського вугілля до Польщі передбачає ще один законопроєкт із заморожування фінансів країни-агресора, заявив речник польського уряду Пьотр Мюллер.

Він нагадав, що польські державні компанії більше не імпортують російське вугілля, а йдеться про блокування імпорту цієї сировини приватними структурами.

«Посилаючись на пункт про безпеку, ми просунулися на ще один крок вперед в запропонованих положеннях законопроєкту. Ми запропонували заблокувати на національному рівні імпорт вугілля з росії. Це положення буде внесене в закон. Ми розуміємо, що це може викликати юридичні сумніви. На жаль, ці сумніви обґрунтовані, але ми не можемо більше чекати реакції Європейського Союзу в цій сфері», — сказав Пьотр Мюллер.

Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

01 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com