Пресс-релиз

Метінвест працює і допомагає укріплювати Кривий Ріг

Метінвест працює і допомагає укріплювати Кривий Ріг

Фото: Метінвест

Криворізькі підприємства компанії Метінвест Ріната Ахметова і Вадима Новинського продовжують працювати в штатному режимі та надають матеріали і техніку для побудови оборони міста.

За місяць війни наше Кривий Ріг поступово адаптувалося до життя в умовах воєнного стану. Натепер у міста важлива роль - бути надійною підтримкою державі і тим регіонам, де тепер найважче.

Промислові підприємства компанії Метінвест натепер продовжують працювати і наповнювати економіку країни. Гірничо-збагачувальні комбінати, хоч і скоротили виробництво, не припиняють видобуток руди та відвантаження концентрату і обкотишів.

Від першого дня війни криворізькі підприємства компанії активно долучилися й до робіт з укріплення міста. На потреби тероборони і ЗСУ вони передали 57 вантажних та вантажопасажирських та легкових автомобілів, 15 тонн пального, тисячі тонн піску і відсіву.

Допомагають гірники і в облаштуванні побуту захисників: виготовляють буржуйки та печі для швидкого розігріву їжі, передають генератори. Для потреб тероборони надали 2 побутових вагона і 2 блок-модуля, організували пересувні бані та гарячі обіди.

Також силами спеціалістів підприємств Метінвесту виготовлено близько трьох тисяч металевих «їжаків» різної модифікації для затримання ворожої техніки.
Ссылка скопирована в буфер обмена