Ситуація на атомних об'єктах України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Ситуація на українських атомних об'єктах станом на 28 березня.

Повідомляє Верховна Рада України.

Про пожежі у зоні відчуження
У зв'язку з поширенням неправдивої інформації у соціальних мережах та у низці ЗМІ щодо масштабних пожеж у Чорнобильській Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє:
станом на 7:57 28 березня, відповідно до даних супутникових знімків викидів тепла та їх потужностей, пожежі та загорання в Зоні відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення відсутні.

Про ЯПУ «Джерело нейтронів»
Чергова атака країни-агресора на ЯПУ «Джерело нейтронів».
За інформацією експлуатуючої організації (ННЦ ХФТІ) 28.03.2022 приблизно о 14:00 ЯПУ «Джерело нейтронів» в черговий раз потрапила під обстріли.
В результаті чергового акту ядерного тероризму з боку рф будівлі та інфраструктура, які розташовані на території ННЦ ХФТІ ( у тому числі ЯПУ «Джерело нейтронів»), зазнали серйозних пошкоджень.
Детально оцінити масштаби пошкоджень та їх вплив на ядерну та радіаційну безпеку у даний час неможливо через інтенсивні бойові дії, які не припиняються у районі розташування цієї ядерної установки.
Звертаємо увагу, що ЯПУ «Джерело нейтронів», як і будь-яка інша ядерна установка, не розрахована на експлуатацію в умовах бойових дій. Продовження її бомбардування та / або обстріли можуть призвести до тяжких радіаційних наслідків із забрудненням прилеглих територій.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 4 мин

Все хорошо

05 : 18

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com