Криворізькі музиканти з педагогічного змонтували відео на підтримку України
![Криворізькі музиканти з педагогічного змонтували відео на підтримку України Криворізькі музиканти з педагогічного змонтували відео на підтримку України](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/555630_4e617a7ab0e92645b9f6c51c06cb1a3d91365a38d9db26d8054227b200f82c6f1648466192.jpg)
Фото: Первый Криворожский (ілюстрація)
Відео розмістили викладачки музично-педагогічного відділення факультету мистецтв КДПУ Людмила Косяк та Маргарита Вікторова на своїх сторінках у соцмережі.
«Україна - це Я! Україна - це Ти! Україна - це Ми! Весь світ з Україною! Народна естрадна студія «МОДЕРН» Криворізького педагогічного університету перейняла марафон на підтримку України», — написала викладачка вокалу Маргарита Вікторова.
Відео змонтувала студентка 1 курсу Кісіль О., пісня «Hello», гурт Антитіла.
Також з педагогічного вишу з народної студії української пісні «Оберіг» студентка факультету мистецтв, солістка студії Вікторія Євтушенко змонтувала ще одне відео.
У даному ролику багато студентів виконують українські пісні, а на задньому фоні можна побачити частини відео з повномасштабної війни, яку розпочала рф.
Ось писалання на друге відео, його взято зі сторінки викладача педагогічного Людмили Косяк.
Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"