Верховна Рада посилила покарання за пособництво країні-агресору

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Від 10 до 12 років тюрми: Верховна Рада посилила покарання за пособництво країні-агресору.

Про це повідомляє народна депутатка України Олена Шуляк.

Верховна Рада посилила відповідальність за колабораціонізм, ухваливши законопроєкт №7186. За співпрацю з державою-агресором відтепер передбачено від 10 до 12 років позбавлення волі та забороняється займати низку посад у майбутньому.

Цей законопроєкт встановлює справедливого покарання для осіб, які здійснюють пособництво державі-агресору, співпрацюють із і?і? окупаціи?ною адміністрацією, зброи?ними чи воєнізованими формуваннями на шкоду Украі?ні. Також обмежується доступ таких осіб до посад, пов’язаних із виконанням функцій держави чи місцевого самоврядування, на строк від 10 до 15 років з можливою повною конфіскацією майна.
Крім того, законопроєкт відносить підслідність справ щодо співпраці із державою-агресором до слідчих органів безпеки, а також поширює на таке кримінальне правопорушення можливість спеціального досудового розслідування.
До осіб, підозрюваних у державній зраді та співпраці з агресором, застосовуватимуть запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Причому для певної частини таких підозрюваних суддя має право не визначити розмір застави.

Оперативно тут: https://t.me/news_1kr

Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

59 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com