росіяни починають дезертирувати, - ГенШтаб ЗСУ

Главное фото новости
Фото: ГенШтаб
1kr.ua
Україна фіксує випадки дезертирства серед російський військ, повідомляє у вечірньому веденні новин Генеральний Штаб Збройних Сил України.

Через недостачу комплектуючих іноземного виробництва, в росії призупинена робота підприємств корпорації “Уралзавод” та Челябинського тракторного заводу. Ці підприємства спеціалізуються на виготовленні та ремонті танків та іншої броньованої техніки для потреб збройних сил російської федерації.

В окремих населених пунктах Запорізької області загарбники здійснюють приховану підготовку до проведення виборів проросійської адміністрації районів та міст.

Щоб організувати так звані “російські гумконвої”, окупанти зосередили у порту Бердянська колону білих тентованих вантажних автомобілів КАМАЗ міністерства надзвичайних ситуацій росії.

На території одного з населених пунктів цієї області противник розгорнув пункт з ремонту бронетанкової техніки із залученням обладнання та робітників оборонних підприємств російської федерації.

У Новій Каховці Херсонської області окупанти проводять перевірку документів на блокпостах міста з метою виявлення та затримання місцевих жителів, які брали участь в АТО/ООС.

Окрім великих втрат безпосередньо під час бойових дій, фіксується також великий відсоток смертності серед важкопоранених російських загарбників.

У війні проти України росіяни втратили вже понад 15 000 особового складу та сотні одиниць важкої техніки, в тому числі літаки, гелікоптери, танки, броньовані машини, безпілотники тощо.

Оперативні новини про Кривий Ріг та ситуацію в Україні в цілому тут: https://t.me/news_1kr

Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
41 мин

Все хорошо

05 : 01

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com