Над Дніпропетровщиною збили ворожий безпілотник
![Над Дніпропетровщиною збили ворожий безпілотник Над Дніпропетровщиною збили ворожий безпілотник](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/555317_2d91ecba173f1f984cb77fec79a5930d31112f1191dcf0e1c89442eccb77fb6f1647868234.jpg)
Фото: Фото: Pixabay
Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook Повітряне командування "Схід".
«Ворог вже неодноразово стикався з українським ППО й вимушений знизити інтенсивність польотів, як літаків, так і крилатих ракет. Проте й досі сунеться в наш повітряний простір своїми БПЛА. Дарма. Вчора ввечері мінус одна ворожа допитлива пташка на Дніпропетровщині. Сьогодні пообіді - мінус дві на Харківщині», — йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"