Пресс-релиз

Метінвест спільно з партнерами розпочав виробництво мінібастіонів для тероборони та ЗСУ

Метінвест спільно з партнерами розпочав виробництво мінібастіонів для тероборони та ЗСУ

Фото: Метінвест

Група Метінвест спільно з АВ метал груп і Заводом решіткового настилу ZRN почала виробляти Hesco-бастіони для підрозділів ЗСУ й територіальної оборони.

Hesco bastion – це сучасна бар'єрна конструкція, різновид габіону, що використовується як просте фортифікаційне укріплення. В межах міст споруджується для створення вогневих позицій, пропускних пунктів і захисних бар'єрів. На відкритих територіях допомагає швидко огороджувати намети, закривати техніку та склади боєзапасів.

Для виготовлення Hesco-бастіонів Метінвест надав 20 тонн катанки, а виробники розробили технологічні карти, підготували й випробували тестові зразки бастіонів і вже готові виробляти захисні споруди для потреб армії та ТРО – безплатно чи за собівартістю матеріалів.

Раніше Група Метінвест уже виділила 10 мільйонів євро на закупівлю засобів захисту для територіальної оборони. На ці гроші придбають бронежилети, каски й аптечки. Перша партія закупівлі – приблизно 3 тис. бронежилетів і 500 аптечок – уже прямує до України.Ссылка скопирована в буфер обмена