Святослав Вакарчук про захисників Кривого Рогу: «Такі мужні бійці – приклад усьому світу!»

Святослав Вакарчук про захисників Кривого Рогу: «Такі мужні бійці – приклад усьому світу!»

Фото: Первый Криворожский

В Кривий Ріг приїхав відомий український співак та громадський діяч Святослав Вакарчук.

Він зустрівся з бійцями Нацгвардії та тероборони, а також відвідав поранених у одному із медичних закладів міста.

На зустрічі с захисниками Кривого Рогу Вакарчук сказав: «Вони зійшли з розуму в тому Кремлі, тому зараз цілеспрямовано знищують Україну. Але ми не дамо цього зробити. Коли це закінчиться, і я перестану носити колір хакі й зброю, як офіцер записаний зараз до Збройних сил, та повернуся до свого мирного життя, ми знову заспіваємо в Кривому Розі, як і в інших містах, на стадіонах, на площах - будемо разом співати. Наші хлопці-військові мотивовані, вони сильні, незважаючи на те, що вони ризикують на полі бою. Всі продовжують гідно нести свій громадянський обов‘язок і захищати державу. Я зустрівся з захисниками Кривого Рогу, такі мужні бійці – приклад усьому світу!
Те, що хлопці роблять на передових, медсестри в шпіталях, волонтери й всі, хто допомагають зараз Україні – це дуже важливо й я стараюся підтримати їх, як можу».

Співак поспілкувався з воїнами які захищають Кривий Ріг та наприкінці зустрічі заспівав їм один із своїх хітів. В медзакладі він відвідав поранених бійців та медиків, які рятують їм життя. Він подякував всім за міцність духу й передав до медзакладу ліки, антисептичні засоби, перев’язувальні матеріали, крапельниці тощо.


Відео візиту Святослава Вакарчука опублікував голова Криворізької РДА Євген Ситниченко

Ссылка скопирована в буфер обмена