Комунальні служби Дніпропетровської області працюють у штатному режимі
![Комунальні служби Дніпропетровської області працюють у штатному режимі Комунальні служби Дніпропетровської області працюють у штатному режимі](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/555096_8205af63fa23b267d5a803815df16f8771431e1084af110d415a92bbfbd729001647535700.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Жодних перебоїв немає.
«В усіх громадах Дніпропетровщини комунальники продовжують працювати. Жодних збоїв у роботі систем життєзабезпечення. Прибираються вулиці, вивозиться сміття. У домівки постачається газ, вода і тепло», – сказав заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОВА Дмитро Стороженко.
Оперативно тут: https://t.me/news_1kr
Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua
@news_1kr