Насосну станцію у Мар'янському вночі запустили, вода на Кривий Ріг надходить — О. Вілкул
![Насосну станцію у Мар'янському вночі запустили, вода на Кривий Ріг надходить — О. Вілкул Насосну станцію у Мар'янському вночі запустили, вода на Кривий Ріг надходить — О. Вілкул](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554972_5468df71205882d7af24a6fbc6880bba01220cd8f1de08fab88d352e0103aa651647508046.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це повідомляє голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул
«Друзі! У нас все добре! Насосну станцію у Мар'янському вночі запустили, вода на Кривий Ріг надходить. Дякуємо ДТЕК, спасибі пожежникам, спасибі Кривбаспромводопостачання», — зазначив Олександр Вілкул.
Також він додав, що ворог не просунувся те, що чули вночі жителі деяких районів міста та ОТГ навколо — все нормально. То наші працювали. І дуже вдало.
Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"