Пресс-релиз

Метінвест допоміг лікарськими засобами медичним закладам Лозуватської тергромади

Метінвест допоміг лікарськими засобами медичним закладам Лозуватської тергромади

Фото: Метінвест

Компанія Метінвест Ріната Ахметова і Вадима Новинського разом з ГО «Криворізька фундація майбутнього» забезпечили ліками першої необхідності Центр первинної медико-санітарної допомоги Лозуватської селищної ради.

На прохання адміністрації Лозуватської територіальної громади були придбані лікарські препарати і медичні засоби, що використовуються для надання невідкладної допомоги при травмах, пораненнях та опіках. У переліку препаратів ліки для знеболення, спазмолітики, антисептики, кровозамінники, інфузійні розчини та системи для їх вливання.

«На території Лозуватської громади знаходиться чотири амбулаторії та чотирнадцять пунктів здоров’я. В них обслуговується близько 18 тисяч нашого населення. Нам було дуже важливо створити запаси найнеобхідніших ліків, аби мати змогу і надалі надавати людям якісні медичні послуги. Ми вдячні партнерам з бізнесу за допомогу», — розповіла Зоя Загородніх, перша заступниця Лозуватського сільського голови.

Підтримка територіальних громад – важлива частина соціальної програми компанії Метінвест. Минулого року між Лозуватською ТГ, Центральним ГЗК та Криворізькою фундацією майбутнього був підписаний меморандум про співпрацю. Результатом спільної роботи стали інфраструктурні проєкти, які нині реалізовуються в громаді — створення парку відпочинку та коворкінг-центру у Лозуватці.

«Центральний гірничо-збагачувальний комбінат має багаторічну історію співпраці з громадами. В мирний для нашої країни час разом ми реалізовували проєкти з благоустрою населених пунктів, розвитку освіти, медицини та інфраструктури. Сьогодні, першочергово, забезпечуємо необхідною гуманітарною допомогою для покращення життя місцевих мешканців селищ та сіл», — зазначив Дмитро Шевчик, генеральний директор Центрального ГЗК.

Ссылка скопирована в буфер обмена