Санкції проти РФ за останню добу

Главное фото новости
Фото: Мінцифра
1kr.ua

Вчора країни ЄС ухвалили пакет санкцій проти Росії.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Під санкції потрапили найбільші російські компанії: «Оборонпром», Авіабудівна та суднобудівна корпорації, «Уралвагонзавод», «Роснефть», «Транснафта», «Газпром нафта», «Камаз», «Ростех», «Севмаш», «Совкомфлот». Крім того, накладено персональні санкції на 15 осіб.

Також:

У Росії та Білорусі перестали працювати основні компанії, які видають сертифікати безпеки SSL та TLS для вебсайтів, а саме GeoTrust, Sectigo, DigiCert, Thawte, Rapid.

Японія розширила список товарів, заборонених до експорту в РФ. Тепер до росіян не приїде нове японське обладнання для морської та авіаційної безпеки, телекомунікаційне обладнання та засоби зв’язку.

Лондон призупиняє експорт до РФ предметів розкоші. Британські автомобілі, дорогий одяг та картини тепер не потраплять до маєтків російських олігархів.

Найбільша авіакомпанія Південної Кореї Korean Air призупиняє пасажирські рейси до Москви. РФ може залишитися взагалі без авіаперевізників, так як можливостей обслуговувати літаки через теперішні санкції також буде неможливо.

Ключові міжнародні асоціації бізнес-освіти MBA, BGA та EFMD призупиняють членство та акредитації для російських інституцій. Відповідно — російські дипломи більше не визнаються у світі.

Французька компанія, всесвітньо відомий виробник шин, Michelin призупиняє виробництво в РФ та екпорт своєї продукції до цієї країни.

Про збільшення санкцій знову заявили США.

«Бережіть себе, будьте в безпеці та спостерігайте, як ворог провалюється на саме дно», — йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.