Кривий Ріг продовжує зміцнювати оборону на всіх напрямках
![Кривий Ріг продовжує зміцнювати оборону на всіх напрямках Кривий Ріг продовжує зміцнювати оборону на всіх напрямках](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554865_7f44e80756c7fca2a9437581efebcdf2deb39d90e72536a0a16a0930835307c51647329883.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це повідомила заступниця начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Вікторія Третяк.
«Працюємо цілодобово для захисту Кривого Рогу, допомогти також може будь-яка людина з усього світу - відкриті спецрахунки і створено сайт, звідки направити благодійну допомогу можна дуже просто за сучасними платіжними системами.
Кривий Ріг продовжує зміцнювати оборону на всіх напрямках. Тисячі криворіжців, разом з військовими, військовою адміністрацією, керівництвом міста згуртувалися задля спільної мети – не дати ворогу заволодіти містом.
Волонтери, підприємці, громадські організації, промислові підприємства, небайдужі криворіжці об’єднали свої зусилля щоб укріпити місто та забезпечити підтримку ЗСУ, тероборони, правоохоронців – усіх силових структур, які стоять на захисті міста.
Для допомоги відкриті офіційні рахунки. Гроші можна перерахувати як із України, так із-за кордону на рахунок громадської організації «НАБАТ-КРИВБАС». Для прийому коштів є три рахунки – у гривнях, у євро та у доларах. При переказі грошей слід зазначити, що це є благодійна допомога. Кошти підуть виключно на забезпечення захисту Кривого Рогу. Для зручності грошових переказів створено спеціальний сайт - https://nabat-krivbas.com.ua/
Працює центральний склад, де вся гуманітарна допомога сортується і відвантажується. Ведеться облік. Те, чого немає на складі, закуповується за рахунок благодійних внесків.
Зауважимо, це не єдиний волонтерський центр у місті, а лише той, який очолює місцева депутатка від Блоку Вілкула "Українська перспектива". І лише про неї пише міська влада.
Якщо ви хочете допомогти тим, хто підтримує армію вже 8 років, звертайтесь до 39-ї жіночої сотні самооборони.
Потреби військових на сьогодні:
- складні ножі
- ключі на великі машини (інструмент)
- тканина плотна,ЛІПУЧКИ на пошиття плитоносок і розгрузок
- тактичні ремені
- рюкзаки ( бажано військові,можна темних кольорів,зручні)
- карабіни
- турнікети
- цигарки/кава
- одноразовий посуд
Також потрібні бронежилети, каски, оптика.
"Нагадаю, друзі, що фінанси, якими ви допомагаєте, ми акумулюємо на амуніцію і оптичні прилади.
Номер рахунку 5354 3230 1816 0561 УкрСибБанк
Контакти для зв'язку 0985766057 +380675691799 0679682740 волонтери 39 Жіноча сотня самооборони м.Кривий Ріг
Привезти необхідну допомогу можна до волонтерського центру", - говорить голова організації Юліана Калін.
Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"