Кривий Ріг підтримує евакуйованих мешканців

Кривий Ріг підтримує евакуйованих мешканців

Фото: Первый Криворожский

Кривий Ріг підтримує евакуйованих мешканців - організували та підготували для людей місця для перебування, забезпечили триразовим харчуванням та всім необхідним.

Про це повідомляє управління преси та інформації Криворізького виконкому.

Рішенням Військової адміністрації Кривого Рогу мешканців віддалених мікрорайонів, задля їх безпеки, евакуюють до північних районів міста.

Кілька днів проводиться переселення мешканців Інгульця до Покровського та Тернівського районів. Перед тим відбулося переселення мешканців Центрально–Міського району. Людям надають приміщення, забезпечують харчуванням у разі потреби .

«У шести закладах освіти Покровського та Тернівського районів проживають евакуйовані мешканці із Центрально-Міського та Інгулецького районів. За рахунок міста забезпечуємо для них триразове харчування. Є спальні місця, медикаменти та все, що потрібно для побутових потреб. Я вдячний всім, хто своєю працею допомагає нам у вирішенні всіх питань. Криворіжці завжди готові підтримати та допомогти. Разом - ми переможемо!»
, - підкреслив Юрій Вілкул.

Нагадаємо, що з перших днів війни у Кривому Розі силами їдалень шкіл та дитячих садочків забезпечено щоденне гаряче дворазове харчування для військовослужбовців, поліції, бійців Нацгвардії та тероборони, а також вимушено переміщених осіб (ВПО) з інших міст та мікрорайонів Кривого Рогу, що були переселені внаслідок російської агресії.
Ссылка скопирована в буфер обмена