На Дніпропетровщині планують посівну кампанію

На Дніпропетровщині планують посівну кампанію

Фото: Первый Криворожский

На 18 день війни росії проти України у Дніпропетровській області заговорили про початок посівної кампанії.

13 березня заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Миколи Лукашук, голова Дніпропетровської облради сказав, що керівники населених пунктів області планують проводити посівну.

«Результат усього сезону с/г робіт залежить від того, наскільки якісно ми зможемо організувати проведення весняно-польових робіт»
, – про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький сказав сьогодні, що Україна виробляє продукції в 5 разів більше, ніж її внутрішнє споживання.

«Станом на зараз ми маємо достатньо резервів продукції для нашого споживання. Наприклад, пшениця. Україна за рік споживає 8 млн тонн. Зараз ми маємо близько 6 млн тонн. А влітку вже матимемо врожай озимої. По кукурудзі ми маємо дворічний запас. Ми споживаємо 7 млн тонн, а маємо 15 млн тонн. Соняшникової олії ми маємо ще на 5 років. Цукор — півтора року запасу», — зазначив він.


Нагадаємо, президент рф владімір путін 24 лютого розпочав масштабне військове вторгнення в Україну. російська армія щоденно обстрілює та знищує цивільне населення та військових, які боронять спокій українців. росіяни із важкої зброї - ракети, авіабомби, танки — обстрілюють житлові райони українських міст та селищ. Вони відкривають вогонь по так званим «зеленим коридорам» для цивільних.

Триває 18-та доба боротьби української нації із країно-терористом.


Ссылка скопирована в буфер обмена