Кривий Ріг побудував логістику отримання гуманітарної допомоги з Іспанії, США, Великобританії, Чехії та інших країн

Кривий Ріг побудував логістику отримання гуманітарної допомоги з Іспанії, США, Великобританії, Чехії та інших країн

Фото: Первый Криворожский

Гуманітарний вантаж від міжнародних організацій йде на допомогу біженцям та громаді Кривого Рогу. У Кривий Ріг прибув гуманітарний вантаж від уряду Чехії – продукти харчування та засоби гігієни.

Інформація від Військової адміністрації міста Кривого Рогу.

Допомога надійшла від громадської організації «Людина у біді» та Фонду «Право на захист», який є офіційним партнером агентства ООН у справах біженців.

«Ми створили у місті резерв продуктів та медикаментів. Для його поповнення Кривий Ріг побудував логістику отримання гуманітарної допомоги з Іспанії, США, Великої Британії, Чехії та інших країн. Розширюємо спектр партнерів, наприклад, в Італії за підтримки української діаспори почали працювати з муніципалітетами міст, які хочуть допомогти Кривому Рогу та Україні. Ми використовуємо всі можливі ресурси, щоб забезпечити криворіжців та біженців, які прибули до нашого міста, продуктами, медикаментами, предметами особистої гігієни та іншим необхідним», – стверджує Олександр Вілкул.


«Перша партія гуманітарного вантажу від чеського уряду – це початок великої співпраці. Наразі, Дніпропетровський регіон стає гуманітарним хабом, через який йде допомога до Херсонської, Донецької, Луганської та Харківської областей. І Кривий Ріг, який приймає велику кількість внутрішньо- переміщених осіб – великий молодець і ми підтримуватимемо ваше місто у цій нелегкій праці», – сказала Олена Пазенко, представник Фонду «Право на захист».

Лариса Сидоренко, представник громадської організації «Егіда центр», зазначила: «У Кривому Розі ще у 2014 році створено одну з найкращих в Україні систем супроводу внутрішньо -переміщених осіб. За ці роки за підтримки міської влади Кривого Рогу ми вибудували відносини з Управлінням верховного комісара ООН у справах біженців, офісом Ради Європи в Україні, USAID та іншими провідними громадськими організаціями та фондами і отримали від них високу оцінку. Тому, сьогодні активно отримуємо допомогу із різних країн».








Зауважимо, волонтерські організації по всьому Кривому Рогу допомагають військовим вже 8 років. Останні два тижні штаби працюють майже цілодобово


Оперативно тут: https://t.me/news_1kr

Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua

Ссылка скопирована в буфер обмена