Зараз на далеких підступах триває захист міста, — начальник військової адміністрації Кривого Рогу
![Зараз на далеких підступах триває захист міста, — начальник військової адміністрації Кривого Рогу Зараз на далеких підступах триває захист міста, — начальник військової адміністрації Кривого Рогу](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554776_c195c494d28644abab788b008ddf6d6c94e2e0df0b3b78fc7ea50edbd26a77c01647090294.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Криворіжців просять не допомагати ворогу. Не постити та не писати у соцмережах де знаходяться блок-пости, техніка.
Також нагадуємо, знімати фото та відео обстрілів з метою розповсюдження у мережі — заборонено.
«Якщо ви бачите якусь інформацію, яка, як ви вважаєте, допоможе в захисті міста, будь ласка – повідомляйте мерам, головам своїх ОТГ, своїм старостам у селах, на телефон 102, на телефон 15-20 (гаряча лінія міськвиконкому).
Але не треба нічого показувати та говорити в соціальних мережах! Ворог моніторить повністю всі мережі, і сьогодні для нього це - велике джерело розвідданих. Збройні Сили України - всі на своїх позиціях, Національна гвардія, Тероборона.Самооборона. Йде захист міста. Ми намагаємося не підпустити ворога ближче до Кривого Рогу.
Все буде добре. Ворог буде розбитий. Перемога буде за нами», — сказав начальник військової адміністрації Криворо Рогу Олександр Вілкул.
Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"