Авіаудар по місту Дніпро – розпочато кримінальне провадження

Авіаудар по місту Дніпро – розпочато кримінальне провадження

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

Західною окружною прокуратурою м. Дніпра розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаним з умисним вбивством (частина 2 статті 438 КК України).

За даними слідства, 11 березня 2022 року близько 5:50 збройні сили РФ здійснили цілеспрямований ракетний обстріл по житлових кварталах та цивільній інфраструктурі Новокодацького району м. Дніпра.
В результаті влучання трьох авіаційно керованих ракетних ударів пошкоджено багатоквартирний житловий будинок, районну міграційну службу та будівлю районної адміністрації, двоповерхову взуттєву фабрику, яка до цього часу палає у вогні.

Також снаряд влучив поблизу дитячого садка. За попередньою інформацією, одна особа загинула. Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.
На місці події працює слідчо-оперативна група відділення поліції № 3 ДРУП ГУНП в області, працівники вибухотехнічної служби ГУНП в Дніпропетровській області, обставини події встановлюються.
Прокурори продовжують вживати всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил Російської Федерації.

Ссылка скопирована в буфер обмена