Комітет з питань енергетики та ЖКП звернулись до парламентів іноземних держав щодо ядерної безпеки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Члени Комітету з питань енергетики та ЖКП звернулись до парламентів іноземних держав, Європарламенту та міжнародних парламентських асамблей щодо порушень ядерної безпеки з боку росії.

Цю інформацію оприлюднено на офіційному сайті Верховної Ради України.

На засіданні Комітет одноголосно прийняв рішення звернутись до парламентів всіх іноземних держав, Європарламенту і міжнародних парламентських асамблей щодо всесвітньої ядерної загрози через захоплення росією ЧАЕС та ЗАЕС.

Звернення включає такі вимоги:
  • підтримку впровадження режиму No Fly Zone над територією України зважаючи на розташування АЕС на території України;
  • підтримку негайного припинення вогню та заборони окупаційним військам рф наближатися ближче ніж на 30 км до об'єктів атомної енергетики на території України;
  • посилення моніторингу та контролю, під керівництвом МАГАТЕ та із залученням ОБСЄ, щодо ситуації на ядерних об'єктах України;
  • проведення спеціальних місій із забезпечення ядерної безпеки в Україні в умовах збройної агресії росії;
  • визнання, що дії росії є актами ядерного тероризму;
  • долучення до вимоги заборони доступу рф до інтелектуальних та технологічних ресурсів МАГАТЕ та вимогу розірвання відносин з громадянами росії у структурах ООН, що стосуються ядерної енергії.
Комітет наполягає на вжитті невідкладних дій для забезпечення ядерної, радіаційної безпеки та контролю за ядерними матеріалами на території України у зв’язку із військовою агресією росії проти України.
Акти ядерного тероризму на майданчиках Чорнобильської та Запорізької АЕС можуть спричинити смертельне радіаційне забруднення не тільки прилеглих областей України, а й сусідніх країн.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

01 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com