У Кривому Розі в школах ще на тиждень буде продовжено канікули через війну в Україні

У Кривому Розі в школах ще на тиждень буде продовжено канікули через війну в Україні

Фото: Первый Криворожский

У зв’язку із воєнним станом у країні в Кривому Розі в школах ще на тиждень буде продовжено канікули – з 14 по 19 березня.

Про це повідомляє Управління преси та інформації виконкому міської ради Кривого Рогу.

В Україні продовжується війна, зберігається реальна загроза для життя і здоров’я учасників освітнього процесу, по кілька разів на день у місті оголошується повітряна тривога, багато хто з вчителів та учнів, наразі, переїжджає до інших міст і країн.

В таких умовах організувати якісний освітній процес в очному та дистанційному форматі немає можливості.
Тому, ураховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України, з метою збереження життя і здоров’я дітей та працівників закладів освіти, продовжено термін вимушених канікул на тиждень – 14.03 по 19.03.2022.

Зараз в їдальнях шкіл та садочків готується їжа для військових, правоохоронців та бійців тероборони. Вчителі та інші працівники закладів освіти працюють волонтерами, плетуть маскувальні сітки, цілодобово забезпечують роботу укриттів, тощо.

Щодо роботи вищих навчальних закладів Кривого Рогу, то робота продовжиться у КНУ та ДУЕТ у дистанційній формі навчання. Інші ВНЗ, технікуми та професійно-технічні заклади освіти приймуть рішення, залежно від наявності викладачів та можливості організації освітнього процесу.

Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"

Ссылка скопирована в буфер обмена