Лікарі та медсестри Кривого Рогу готові надавати меддопомогу постраждалим внаслідок військових дій

Лікарі та медсестри Кривого Рогу готові надавати меддопомогу постраждалим внаслідок військових дій

Фото: Первый Криворожский

Криворізькі чиновники заявляють, що медична галузь міста мобілізована та працює на 100%. Якщо буде потреба, медики надаватимуть допомогу постраждалим від російського вторгнення.

Тимчасово виконуючий обов'язки міського голови Юрій Вілкул стверджує, що лікувальні заклади мають всі необхідні препарати, налагоджена взаємодія з швидкою медичною допомогою.

У Кривому Розі всі лікарні міста, а також медзаклади, визначені базовими госпітальних округів, повністю забезпечені необхідними медикаментами, створені їх запаси, а також запаси продуктів для хворих, які перебувають на лікуванні. Також, бригади швидкої допомоги забезпечені необхідними медикаментами та мають запас палива.

Лікарі та медсестри готові надавати висококваліфіковану медичну допомогу постраждалим в наслідок військових дій. Медики відпрацювали взаємодію з військовими та військово-польовими лікарями в плані транспортування та розподілу поранених до лікувальних закладів. Запаси медикаментів є в достатній кількості.

Всі медзаклади повністю забезпечені найнеобхіднішими медикаментами, перев’язочним матеріалом, а також киснем. Зазначу, що в умовах воєнного стану ми робимо виїзди виключно на критичні та екстрені виклики». Нагадаємо, що до Криворізької міської лікарні №2 прибув вантаж із Німеччини з медичним обладнанням, яке зібрали для криворіжців наші земляки - колишні учні інтернатури, які нині працюють у ФРН.

Оперативно тут: https://t.me/news_1kr

Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua

Ссылка скопирована в буфер обмена