Водоканали Дніпропетровської області працюють в штатному режимі
![Водоканали Дніпропетровської області працюють в штатному режимі Водоканали Дніпропетровської області працюють в штатному режимі](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554645_2e73a08a8b65a4933b60d9ff1d391a16b448e9fd65f232c5262426a3b138dda41646915264.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Працівники комунальних підприємств Дніпропетровської обласної ради повністю забезпечують населення області питною водою і вчасно ліквідовують аварійні ситуації на водогонах. Станом на сьогоднішній день перебої із водопостачанням в області відсутні.
Усі служби та підрозділи водоканалів щодня працюють в посиленому режимі. Окрім усунення наслідків аварій, підприємства також оперативно обстежують гідроспоруди, перевіряють пожежні гідранти протипожежних систем і гідроспоруди водосховищ. В умовах війни маємо бути пильними і підготовленими.
Співробітники комунальних установ чергують цілодобово, щоб за необхідності одразу виїхати на місце, ліквідувати аварійні ситуації і відновити водопостачання. Окрім цього, на підприємствах ведеться постійне цілодобове чергування керівного персоналу підприємств. Також КП надають штабам цивільного захисту автотранспорт, автокрани, екскаватори для будівництва захисних споруд.
Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"