Для накриття бліндажів наших захисників, на передову були відправлені ялинки та сосни із скверу перед ПК «Південний ГЗК»

Для накриття бліндажів наших захисників, на передову були відправлені ялинки та сосни із скверу перед ПК «Південний ГЗК»

Фото: Первый Криворожский ілюстрація

У Кривому Розі та на його рубежах цілодобово ведуться роботи зі створення глибоко ешелонованої оборони, щоб не допустити ворога на територію міста. Для цього залучені усі ресурси. Військова адміністрація міста, військові та тероборона працюють у тісній взаємодії. Тисячі криворіжців також надають допомогу та сприяння у зміцненні кордонів.
Зокрема, сьогодні, для накриття бліндажів наших захисників, на передову були відправлені ялинки та сосни із скверу перед ПК «Південний ГЗК».

Начальник військової адміністрації міста Олександр Вілкул сказав:
«Сьогодні для оборони міста спрямовуємо всі сили та всі ресурси. Ми вже збудували глибоку ешелоновану оборону за межами міста, щоб не допустити вуличних боїв, до яких ми теж готові. Але зараз головне завдання – не впустити ворога до міста. У нас достатньо техніки, блоків, екскаваторів, протитанкових їжаків, все, що треба використовуємо. Єдине – у нас не вистачає лісів, ми степова зона. Потрібен ліс-кругляк для перекриття бліндажів, які можуть урятувати життя наших хлопців від «Градів».
Я теж жив на Південному проспекті, коли він ще був вулицею Шкірятова і теж милувався цими ялинами і соснами. Але сьогодні ці ялинки та сосни рятуватимуть життя наших хлопців, які на передовій. Я гарантую всім криворіжцям, що після війни, після нашої перемоги ми тут збудуємо найгарнішу площу та сквер. І тут буде пам’ятник нашим захисникам!».

Ссылка скопирована в буфер обмена