Пресс-релиз

Група Метінвест робить усе можливе задля допомоги маріупольцям

Група Метінвест робить усе можливе задля допомоги маріупольцям

Фото: Метінвест

Переважна більшість співробітників Групи Метінвест зараз знаходиться в Маріуполі. Для робітників компанії, їхніх сімей і жителів міста відкриті бомбосховища на підприємствах ММКІ та меткомбінаті «Азовсталь». Наразі це є найбільш безпечні місця перебування людей. У Маріуполі вже зараз гуманітарна катастрофа. Запаси їжі, медикаментів та води скінчилися. Фонд Ріната Ахметова разом із Групою Метінвест намагаються доставити товари першої потреби в Маріуполь, але росіяни продовжують обстріли міста й не дають відкрити «зелений коридор».

Ворог цілеспрямовано знищив підстанції, Маріуполь уже тиждень без світла, води та тепла. Донедавна залишався хоча б газ. Але російські варвари перебили газову трубу й позбавили людей останнього, що залишалося від цивілізації, і це при мінусовій температурі повітря. Зруйновано будинки, соціальні об'єкти, знищено торгові точки, розграбовані аптеки. Немає їжі, води, ліків – і все це під безперервними обстрілами. Блокадою Маріуполя ворог влаштовує справжній геноцид українського народу.

У місті вже шосту добу немає зв’язку. Через постійні ворожі обстріли вийшли з ладу всі телефонні вежі. Зв’язок пробивається зрідка в окремих районах Маріуполя. Люди знаходяться в інформаційному вакуумі.

Саме тому Група Метінвест продовжує надсилати СМС на всі телефони співробітників щодня, щоб була хоч маленька надія на те, що люди зможуть отримати правдиву інформацію.

В усіх містах України, де зберігається відносний спокій, Група Метінвест підготувала майже 4000 місць для тих, хто буде евакуйований. Компанія закупила їжу, ліки та все необхідне для першої допомоги людям. У Польщі створено Hub, у якому акумулюється допомога з усього світу й доставляється в Україну. Волонтери Метінвесту збирають допомогу на місцях.

«Всі бізнеси SCM об'єдналися заради одного – допомогти вижити людям у цій страшній війні. Фонд Ріната Ахметова має унікальний досвід допомоги людям у воєнний час. Тож було ухвалено рішення взяти на себе цю місію – доставляти гуманітарні вантажі. Ми безперервно робимо спроби доставити їх до Маріуполя та вивезти людей, але поки що наші машини не пропустили – коридору ворог нам не дає. Але ми віримо в те, що здоровий глузд візьме верх – там тисячі тисяч дітей, жінок і людей похилого віку, інвалідів, які замерзають від холоду й голоду!» — зазначив Юрій РИЖЕНКОВ, генеральний директор Групи Метінвест.

Група Метінвест продовжуватиме крок за кроком іти до перемоги – розгорнувши гуманітарний фронт України, допомагаючи територіальній обороні України, зберігаючи виробництво для майбутнього України.

Нагадаємо, підприємства Групи Метінвест у Маріуполі вже 11 діб перебувають у режимі гарячої консервації. Компанія намагається зберегти обладнання та цехи. Це потрібно, по-перше, щоб не допустити техногенних аварій, а по-друге – розконсервувати їх одразу після завершення війни. Людям потрібна буде робота, країні – відновлення.


Ссылка скопирована в буфер обмена