Жодного танку чи «орка», — на Дніпропетровщині все спокійно

Жодного танку чи «орка», — на Дніпропетровщині все спокійно

Фото: Первый Криворожский

У Кривому Розі та Дніпропетровській області все спокійно, повідомив о 21:00 Микола Лукашук, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області, голова Дніпропетровської облради.

Наводимо його публікацію дослівно:

"Тринадцятий день війни добігає кінця.
Сьогодні провели нараду з керівниками депутатських фракцій стосовно комунікації з громадами. Кожен розуміє, що йому робити. В містах розгорнуто штаби оборони, люди працюють. До області їдуть українці з Харківщини, Донеччини. Всіх приймаємо, розселяємо, годуємо. Депутати допомагають з продуктами, ліками, житлом. Є одна згуртована команда, яка допомагає армії і людям. Команда, яка за Україну і з Україною до перемоги.

Стосовно сирен в області. Система будувалася в 60-70 роки минулого століття. І далеко не у всіх селах області. Саме тому було створено канали в месенджерах, які сповіщують населення про тривогу.


Тринадцятий день війни.
Нервовий, тривожний день.
Але в нас немає втрат.
В нас немає жертв.
В нас всі цілі і неушкоджені.


Сьогодні в районі Пологів, що на Запоріжжі, були бої. Звідти до нас в область і прилетіла ракета. Чому? Тому, що війна. Росія напала на Україну і тепер нищить наші міста. Але ми не здамося.
Зараз в області ситуація стабільна.

Жодного «орка», жодного ворожого танку, артилерії.

Збройні сили України міцно тримають кордони Дніпропетровщини і дають бій окупантам, які час від часу роблять спроби прорватися в регіон зі сторони Запоріжжя. Але в них нічого не виходить. Бо наші ЗСУ - сильніші, міцніші і знають, за що воюють. На відміну від «заблукавших солдатів, які поїхали на навчання, втім не знали, куди саме».

Всім мирної ночі.

Ми сильніші за ворога".

Ссылка скопирована в буфер обмена