У Кривому Розі стартувала патріотична акція
![У Кривому Розі стартувала патріотична акція У Кривому Розі стартувала патріотична акція](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554591_b1c09f24399ab5b1409f8cd2dd5650b6373489fc510ac606eda3b2a1e1bd8af11646749120.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Інформація Військової адміністрації міста Кривий Ріг.
«Сотні тисяч криворіжців беруть участь у підготовці глибоко ешелонованої оборони міста. Хтось записався до лав тероборони та отримав зброю, хтось допомагає зводити укріпрайони, хтось займається допомогою військовим. Працює буквально все місто!
Але й ті, хто не має змоги взяти в руки зброю та будувати укріплення, підтримують боротьбу за незалежність нашої країни. У тому числі й тисячі криворіжців, які підтримали патріотичну акцію «За Україну! За Кривбас!" та вивішують прапори України на свої будинки, машини, об'єкти бізнесу. Покажіть, що й ви за Україну – повісьте на свій будинок наш державний прапор!
Нас не зломити, ми вистоємо та переможемо!» — Сказав начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
По всьому місту вивішуються прапори, волонтери організовують їх виготовлення та роздачу на вулицях міста. Кожен криворіжець може безкоштовно отримати у них прапори.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554587_b1c09f24399ab5b1409f8cd2dd5650b6535065_9f65c4a737fc0e0e522b6727e678e0e61646749132.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554588_b1c09f24399ab5b1409f8cd2dd5650b6535066_9f65c4a737fc0e0e522b6727e678e0e61646749132.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554589_b1c09f24399ab5b1409f8cd2dd5650b6535064_9f65c4a737fc0e0e522b6727e678e0e61646749132.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554590_b1c09f24399ab5b1409f8cd2dd5650b6535067_9f65c4a737fc0e0e522b6727e678e0e61646749132.jpg)
Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua